Współpraca

Zapraszamy do współpracy handlowej z firmą MOST WANTED GIFTS, wyłącznym dystrybutorem map zdrapywanych 1DEA.ME w Polsce. Specjalizujemy się w tworzeniu produktów pokrytych warstwą do zdrapywania – plakaty, mapy, kalendarze. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy firmy dystrybucyjne, sklepy, agencje reklamowe oraz firmy które oczekują kreatywnych i atrakcyjnych wizualnie produktów najwyższej jakości.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

 

Prowadzisz sklep z prezentami, księgarnię, sklep internetowy lub hurtownię i chcesz sprzedawać produkty 1DEA.ME w swoim sklepie? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz email na sklep@mapkazdrapka.pl lub zadzwoń na tel. 517 717 310.

Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, a do pierwszego zamówienia zapewniamy:

 • dedykowane ekspozytory
 • mapy ekspozycyjne w ramach
 • katalogi produktowe
 • materiały do Twojego sklepu internetowego – zdjęcia, wizualizacje, opisy.

 

Jeśli szukasz niebanalnego prezentu, który jednocześnie będzie rozwijał wyobraźnię oraz pięknie prezentował się w pokojach?

Mapy do zdrapywania idealnie wpasują się w Twoje wnętrze. Mapy pokryte są specjalną powłoką do zdrapywania. Dzięki temu, z łatwością możesz zaznaczyć miejsca i regiony które odwiedziłeś, tworząc niepowtarzalny zapis historii swoich podróży.

ZAMÓWIENIA DEDYKOWANE

 

Chciałbyś zrealizować swój własny projekt mapy, plakatu, kalendarza do zdrapywania? A może chcesz mieć oryginalny prezent dla swoich pracowników/klientów? Pomożemy przygotować Twój projekt marzeń. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz email na sklep@mapkazdrapka.pl lub zadzwoń na tel. 517 717 310.

Projekty które możemy zrealizować z Twoim logotypem:

 • mapy do zdrapywania
 • plakaty motywacyjne do zdrapywania
 • miarki wzrostu do zdrapywania
 • kalendarze do zdrapywania
 • inne produkty (niech wyobraźnia Cię nie ogranicza)

 

Posiadamy w naszej ofercie wyjątkowe prezenty dla pracowników lub najbliższych. Mapy do zdrapywania to pomysłowy sposób na zachowywanie najpiękniejszych wspomnień w podróży. Jeżeli nie znaleźli Państwo idealnego prezentu– prosimy o kontakt. Jesteśmy pewni, że przygotujemy wyjątkowy prezent, którym oczarujemy pasjonata podróży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Wyrażam zgodę

  Dane zostaną przesłane do Most Wanted sp. z o.o. w Polsce, w celu obsługi zapytania kontaktowego, tylko po wyrażeniu zgody. Państwa dane są chronione zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, poprawy lub usunięcia Państwa danych lub skorzystanie z prawa do sprzeciwu na ich przetwarzanie poprzez przesłanie prośby na adres sklep@mapkazdrapka.pl

  mapa zdrapka dla dzieci miejsca interaktywna