Prezent dla Twojego dziecka! 10 pomysłów na prezent na Komunię i Dzień Dziecka!

Szukasz pomysłu na prezent, który jednocześnie będzie rozwijał wyobraźnię Twojego dziecka oraz pięknie prezentował się w pokoju Twoich pociech? Oto kilka pomysłów na dedykowane dzieciom mapy do zdrapywania! Prezent na Komunię a może prezent na Dzień Dziecka? Poznaj nasze mapy!

Nasze mapy do zdrapywania to pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka na różne okazję w ciągu roku:

  • prezent dla dziecka na Komunię
  • prezent na Dzień Dziecka
  • Urodziny lub imieniny dziecka
  • Upominek na Mikołajki
  • Prezent pod choinkę

1. MAPA INTERAKTYWNA ŚWIAT Travel Map™ Kids Animals

mapa zdrapka świat dzieci interaktywna prezent zwierzęta

Travel Map™ Kids Animals to kolorowa mapa która na długo przyciągnie uwagę dziecka i zainspiruje do nauki geografii. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem zaznaczania miejsc które odwiedziło dziecko oraz planowania z nim kolejnych wojaży. Rezultatem będzie piękna i kolorowa mapa podróży która ozdobi każdy dziecięcy pokój. Pamiętaj, marzenia stają się rzeczywistością, kiedy wypowiesz je na głos ? Zachęcamy rodziców do wspólnego odkrywania świata i nauki przez zabawę.

Oprócz interaktywnej mapy do zestawu dołączony jest zestaw kart z najciekawszymi zwierzętami świata i ciekawostkami na ich temat oraz trójwymiarowe naklejki ze zwierzętami do umieszczania na mapie. Na mapie znajduje się również miejsce na wpisanie imienia jej właściciela.

2. Zdrapywania Miarka Wzrostu dla dziewczynek i chłopców

Chłopców zapraszamy do kosmicznej przygody! Używając elementów dołączonych do miarki, dziecko poznaje planety oraz ciekawe fakty na temat kosmosu.

Natomiast dziewczynki zapraszamy w magiczną podróż! Każda mała wróżka będzie mogła poznać ciekawostki na temat ptaszków!

Zdrapywane miarki wzrostu będą nie tylko wspaniałym dodatkiem i ozdobą dziecięcego pokoju, ale także oryginalnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka.

3. PLAKAT ZDRAPKA #100 BUCKETLIST Junior Edition

Plakat motywacyjny, dzieci bucketlist

#100 BUCKETLIST Junior Edition to wspaniale zaprojektowany interaktywny plakat ze 100 rzeczami, których każde dziecko powinno spróbować  w życiu aby odkryć swoje zainteresowania i talenty. Zdrapuj kolejne pola, wypełniaj zadania i odkrywaj swoje pasje.

Idealny pomysł na prezent dla młodszych i starszych dzieci, które są ciekawe świata i  cieszą się niebanalnymi prezentami.

4. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Polska

Mapa Travel Map™ Polska to zaprojektowana w narodowych barwach, zdrapywana mapa Polski stworzona specjalnie dla małych i dużych podróżników, którzy chcą lepiej poznać swój kraj.  Wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły,  zaprowadzi ciebie i twoich bliskich w nieznane dotąd miejsca w Polsce – od Bałtyku, aż do Tatr!

Travel Map™ Polska została pokryta specjalną srebrną powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć miejsca i regiony, które odwiedziłeś wspólnie z całą rodziną!

5. MAPA INTERAKTYWNA ŚWIAT Travel Map™ Kids Sights

mapka zdrapka dla dzieci

Travel Map™ Kids Sights to piękna, edukacyjna mapa świata w sam raz dla Twojego dziecka. Odkryj wraz z dzieckiem wspaniały świat kolorowych podróży.

Travel Map™ Kids Sights to interaktywna zabawa, dzięki której dziecko pozna nazwy kontynentów, krajów i miejsc, które warto odwiedzić. Do zestawu dołączyliśmy zestaw kart oraz naklejek zawierających najciekawsze miejsca na Świecie. Radosny wygląd mapy doda koloru każdemu dziecięcemu pokojowi.

Travel Map™ Kids Sights to świetny pomysł na pomysłowy prezent dla wnuków, siostrzeńców i chrześniaków – jednym słowem dla każdego dziecka.

6. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Lagoon World PO POLSKU

Travel Map™ Lagoon World PL  jest bardzo kolorową, zdrapywaną mapą świata stworzoną specjalnie dla polskich podróżników. To pierwsza zdrapywana mapa świata 1DEA.ME stworzona w JĘZYKU POLSKIM. Mapa została pokryta specjalną złotą powłoką do zdrapywania.

Możesz z łatwością zaznaczyć państwa które odwiedziłeś i wakacyjne szaleństwa które zrealizowałeś. Po prostu usuń złotą warstwę do zdrapywania i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc kolorowy zapis historii swoich podróży.

Travel Map™ Lagoon World PL jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób które poszukują kolorowego i pięknego dodatku do pomysłowego wnętrza.

7. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Holiday World

mapa zdrapka wakacje opakowanie tuba

Travel Map™ Holiday World to unikatowa i bardzo kolorowa, osobista mapa dla każdego miłośnika wakacyjnych podróży. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem zaznaczania miejsc w których byłeś i pielęgnowania pięknych wspomnień z wakacji. Rezultatem będzie piękna i kolorowa historia twoich podróży która ozdobi nowoczesne wnętrze. Z łątwością przebija każdy pomysł na prezent jaki miałeś dotychczas.

Odkryj również 15 świetnych pomysłów na wyjazd i listę szalonych rzeczy które można zrobić podczas wakacji. Dodatkowo możesz specjalnym czerwonym pisakiem rysować plany swoich kolejnych podróży i zaznaczać na mapie kolejne miejsca które chcesz odwiedzić. Wszystkie zapiski można łatwo usunąć dołączoną do zastawu szmatką.

8. MAPA ZDRAPKA EUROPA Travel Map™ Silver Europe

mapa zdrapka europa tuba zestaw

Travel Map™ Silver Europe jest dużą mapą Europy ze specjalną powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa, które odwiedziłeś: po prostu użyj monety aby usunąć srebrną zdrapkę i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc widoczny zapis historii rodzinnych podróży. Travel Map™ Silver Europe jest limitowanym produktem i kierowana jest do ludzi z prawdziwym zmysłem smaku i stylu.

9. MAPA ZDRAPKA ŚWIAT Travel Map™ Weekend World

mapa do zdrapywania tuba weekend świat

Travel Map™ Weekend World jest najtańszą mapą do zdrapywania dostępną w ofercie 1DEA.ME. Kompaktowa, osobista mapą świata stworzoną jako wyjątkowa pamiątka Twoich mniejszych i większych podróży. Travel Map™ Weekend World to twój asystent, przyjaciel i oddany kompan każdego miłośnika podróży. Została pokryta specjalną srebrną powłoką do zdrapywania.

Odkryj również 15 świetnych pomysłów na wyjazd i listę szalonych rzeczy które można zrobić podczas wakacji. Umieściliśmy je bezpośrednio na tubie z mapą.

10. GWIEZDNA MAPA NIEBA Star Map of the Sky

Mapa Nieba “Star Map of the Sky” to specjalnie zaprojektowana, świecąca w ciemności mapa nieba usłanego błyszczącymi gwiazdami. Dzięki niej zobaczysz  Galaktykę w całej jej świetności. Chcesz poznać wszystkie fazy Księżyca? Dowiedzieć się jaka jest najmniejsza planeta Układu Słonecznego?

To idealny pomysł na romantyczny prezent dla drugiej połówki lub ciekawy upominek dla tych, których fascynuje astronomia. Co więcej, Mapa Nieba “Star Map of the Sky” to niezwykła dekoracja, która sprawi, że Twoje wnętrze stanie się niepowtarzalne i magiczne…

A do każdej mapy mamy specjalną ramę!

Eleganckie, najwyższej jakości ramy aluminiowe do oprawienia map i plakatów do zdrapywania.

Ramy zostały pozbawione przedniej szyby abyś mógł zdrapywać mapę.

Każda rama wykonana z wysokiej jakości aluminium o odpowiednio dobranym profilu do rozmiaru mapy.

Każda mapa zapakowana jest w stylowo zaprojektowaną, kolorową tubę, która chroni mapę przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentów.