Pomysł na prezent – Plakaty do zdrapywania

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko mapy świata do zdrapywania, ale również wysokiej jakości plakaty do zdrapywania idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Plakaty idealnie wpasują się w Twoje wnętrze, a plakat dla Twojego dziecka odkryje jego talenty i chęć poznawania świata!

Plakat pełen marzeń do zrealizowania

plakat motywacja zdrapka prezent

#BUCKETLIST Life Edition to wspaniale zaprojektowany interaktywny plakat ze 100 rzeczami, które powinieneś zrobić w życiu aby wykorzystać je w pełni. Wypełniaj zadania, realizuj marzenia i zdrapuj kolejne pola. Idealny pomysł na prezent dla młodej osoby, która czerpie radość z życia i pięknych przedmiotów.

Plakat dla najmłodszych - odkryj talenty swojego dziecka!

#100 BUCKETLIST Junior Edition to wspaniale zaprojektowany interaktywny plakat ze 100 rzeczami, których każde dziecko powinno spróbować  w życiu aby odkryć swoje zainteresowania i talenty. Zdrapuj kolejne pola, wypełniaj zadania i odkrywaj swoje pasje. Idealny pomysł na prezent dla młodszych i starszych dzieci, które są ciekawe świata i  cieszą się niebanalnymi prezentami.

Plakat dla zakochanych - pomysł na prezent dla drugiej połówki!

100 bucketlist prezent para love miłość

#100 Bucketlist Love Edition to plakat motywacyjny stworzony specjalnie dla par, które chcą uczynić swoje życie jeszcze pełniejszym i ekscytującym. Czujesz, że Twój związek potrzebuje więcej wrażeń i emocji? #100 Bucketlist Love Edition to 100 pomysłów na wspólne spędzenie czasu.