Mapka Zdrapka dla fanów podrózy po Europie

W czasach kiedy podróże stały się tanie i szybkie, coraz więcej osób korzysta z takich udogodnień i zwiedza świat. Wiele osób zaczyna od najbliższych kierunków i często wybiera się w podróż po Europie. Zwiedzając i odhaczając ze swojej listy kolejne europejskie stolice. Właśnie dla takich osób powstała  Mapra Zdrapa Europa.

Gadżet dla fanów podroży po Europie

Mapka Zdrapka Europa to doskonały gadżet dla każdego, kto chciałby zobaczyć, albo już zwiedził Europę. Jest to duża mapa wykonana z wytrzymałego i elastycznego tworzywa i pokryta srebrną farbą. Dodatkowo, dzięki dołączonej do zestawu kostce do zdrapywania oraz ściereczce do usuwania resztek farby – zdrapywanie zwiedzonych krajów jest banalnie proste.

Europe_rus_с рукой

Oryginalna ozdoba na ścianę

Mapka Zdrapka Europa to także piękna ozdoba każdego pomieszczenia. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce krajów, która ujawnia się po zdrapaniu srebrnej farby, z czasem na ścianie pokoju powstanie piękna mozaika. Taki element ożywi każde wnętrze i nada mu indywidualnego stylu oraz charakteru.

Europe

Idealny prezent dla kkażdego

Mapka Zdrapka Silver Europe to świetny pomysł na prezent zarówno dla miłośników podróży, jak i tych którzy podróżują w celach służbowych lub wypoczywają za granicą.  Dzięki designerskiemu opakowaniu w formie tuby wystarczy wstążka, aby mapa zamieniła się w gustowny upominek zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dodatkowo, na tubie ukryte są różne ciekawe informacji np. Jak dużo należy podróżować, aby zdrapać całą Mapę Europy!

MAPA ZDRAPKA EUROPA Travel Map™ Silver Europe ma rozmiary 60×40 cm i w całości została wykonana z najwyższej jakości papieru laminowanym po którym można pisać (marker w zestawie).

 

ZAMÓW

 

Darmowa dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia