Czujemy się Europejczykami

Otwarcie granic spowodowało, że czujemy się jednością. Coraz lepiej współpracujemy z innymi krajami pod względem gospodarczym. Posiadamy wolność decydowania, gdzie chcemy żyć i rozwijać się jako obywatel Europy.

Z poszanowaniem własnej kultury, tradycji i wartości tworzymy integralność z innymi narodami. Tworząc jedność, jesteśmy silniejsi. Łatwiej jest nam podróżować, wymieniać się doświadczeniami i dobrami które posiadamy.

Każda interakcja z inną kulturą, przynosi nam masę korzyści. Zachęca nas do innego spojrzenia na świat. Nic tak nie rozwija jak wspólny dialog i współpraca. Zyskujemy inną perspektywę i nowe kontakty, dzięki temu rozwijamy się jako społeczeństwo.

Otwórz się na podróż

Każda interakcja z innym krajem, każdy dzień jest nową przygodą. Przede wszystkim wychodzimy poza strefę komfortu i otwieramy się na nową kulturę. Wyjeżdżając w podróż możemy zyskać tyle doświadczeń i perspektyw, ile nabieramy czasami w trakcie kilku lat życia.

Uczymy się innych spojrzeń na różne aspekty życia. Chłoniemy zwyczaje, obserwujemy funkcjonowanie innych ludzi. Podróżowanie staje się lekarstwem na stres, zniechęcenie i buduje pewność siebie. Uczymy się zwracać uwagę na aspekty, na którym nie zwracamy uwagi w natłoku codziennych zajęć i obowiązków. W podróży świat staje się prostszy i bardziej poukładany.

Pamiątka z podróży

Z czasem podróżowanie przeistacza się na sposób życia. Naturalne jest, że chcemy zapamiętać historię swoich wojaży. Przy okazji, stworzenie mapy swoich wypraw staje się pamiątką i swoistym zapisem zagranicznych przygód.

Dobrym przykładem takiej pamiątki może być MAPA ZDRAPKA EUROPA Travel Map™ Silver Europe. Travel Map™ Silver Europe jest dużą mapą Europy ze specjalną powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa, które odwiedziłeś: po prostu użyj monety aby usunąć srebrną zdrapkę i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc widoczny zapis historii swoich podróży. Travel Map™ Silver Europe jest limitowanym produktem i kierowana jest do ludzi z prawdziwym zmysłem smaku i stylu.