10 pomysłów na prezent dla podróżnika

Prezenty podróżnicze z pewnością ucieszą każdego, kto kocha zwiedzać świat. Mapka Zdrapka to idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Poniżej przedstawiamy 10 pomysłów dla podróżników – wysokiej jakości mapy do zdrapywania, które pięknie będą prezentowały się w każdym wnętrzu i przypominały o najpiękniejszych miejscach, które zwiedziłeś lub planujesz odwiedzić.

1. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Lagoon World PO POLSKU

Travel Map™ Lagoon World PL  jest bardzo kolorową, zdrapywaną mapą świata stworzoną specjalnie dla polskich podróżników. To pierwsza zdrapywana mapa świata 1DEA.ME stworzona w JĘZYKU POLSKIM. Mapa została pokryta specjalną złotą powłoką do zdrapywania.

Możesz z łatwością zaznaczyć państwa które odwiedziłeś i wakacyjne szaleństwa które zrealizowałeś. Po prostu usuń złotą warstwę do zdrapywania i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc kolorowy zapis historii swoich podróży.

Travel Map™ Lagoon World PL jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób które poszukują kolorowego i pięknego dodatku do pomysłowego wnętrza.

2. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Holiday World

mapa zdrapka wakacje opakowanie tuba

Travel Map™ Holiday World to unikatowa i bardzo kolorowa, osobista mapa dla każdego miłośnika wakacyjnych podróży. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem zaznaczania miejsc w których byłeś i pielęgnowania pięknych wspomnień z wakacji. Rezultatem będzie piękna i kolorowa historia twoich podróży która ozdobi nowoczesne wnętrze. Z łątwością przebija każdy pomysł na prezent jaki miałeś dotychczas.

Odkryj również 15 świetnych pomysłów na wyjazd i listę szalonych rzeczy które można zrobić podczas wakacji. Dodatkowo możesz specjalnym czerwonym pisakiem rysować plany swoich kolejnych podróży i zaznaczać na mapie kolejne miejsca które chcesz odwiedzić. Wszystkie zapiski można łatwo usunąć dołączoną do zastawu szmatką.

3. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Polska

Mapa Travel Map™ Polska to zaprojektowana w narodowych barwach, zdrapywana mapa Polski stworzona specjalnie dla małych i dużych podróżników, którzy chcą lepiej poznać swój kraj.  Wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły,  zaprowadzi ciebie i twoich bliskich w nieznane dotąd miejsca w Polsce – od Bałtyku, aż do Tatr!

Travel Map™ Polska została pokryta specjalną srebrną powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć miejsca i regiony, które odwiedziłeś wspólnie z całą rodziną!

4. MAPA ZDRAPKA EUROPA Travel Map™ Silver Europe

mapa srebrna europa wyglad

Travel Map™ Silver Europe jest dużą mapą Europy ze specjalną powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa, które odwiedziłeś: po prostu użyj monety aby usunąć srebrną zdrapkę i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc widoczny zapis historii rodzinnych podróży. Travel Map™ Silver Europe jest limitowanym produktem i kierowana jest do ludzi z prawdziwym zmysłem smaku i stylu.

5. MAPA ZDRAPKA ŚWIAT Travel Map™ Weekend World

Travel Map™ Weekend World jest najtańszą mapą do zdrapywania dostępną w ofercie 1DEA.ME. Kompaktowa, osobista mapą świata stworzoną jako wyjątkowa pamiątka Twoich mniejszych i większych podróży. Travel Map™ Weekend World to twój asystent, przyjaciel i oddany kompan każdego miłośnika podróży. Została pokryta specjalną srebrną powłoką do zdrapywania.

Odkryj również 15 świetnych pomysłów na wyjazd i listę szalonych rzeczy które można zrobić podczas wakacji. Umieściliśmy je bezpośrednio na tubie z mapą.

6. MAPA ZDRAPKA ŚWIAT Travel Map™ Marine World

Mapka zdrapka dla żeglarza

Travel Map™ Marine World to oryginalna mapa zaprojektowana w stylu morskim, która spodoba się nie tylko żeglarzom. Kolor i oryginalna stylistyka spodoba się osobom o romantycznym guście. Efektowna historia twoich podróży, która ozdobi każde wnętrze.

Dodatkowo możesz specjalnym czerwonym pisakiem rysować plany swoich kolejnych podróży i zaznaczać na mapie kolejne miejsca które chcesz odwiedzić. Wszystkie zapiski można łatwo usunąć dołączoną do zastawu szmatką.

7. MAPA ZDRAPKA ŚWIAT Travel Map™ Black World

Travel Map™ Black World to spektakularna mapa świata w kolorze czarnym pokryta złotą powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa które odwiedziłeś. Po prostu użyj dołączonej kostki aby usunąć złotą warstwę i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc spektakularny zapis historii swoich podróży.

Travel Map™ Black World jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób z prawdziwym zmysłem smaku i stylu. Pasuje do nowoczesnych i pomysłowych wnętrz.

8. MAPA ZDRAPKA ŚWIAT Travel Map™ Air World

Travel Map™ Air World to najbardziej designerski pamiętnik Twoich podróży dookoła Świata jaki znajdziesz na rynku. Ta inspirująca, przeźroczysta, zdrapywana mapa Świata będzie wspaniałym prezentem dla osób, które potrzebują podróży jak powietrza, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają odkrywanie Świata.

Travel Map™ Air World to również stylowy dodatek do każdego wnętrza. Wybierz kraj który planujesz odwiedzić, zrób notatki, użyj specjalnych naklejek i pozwól ponieść się swojej podróżniczej pasji. Podróżuj, aż na mapie nie zostanie nawet najmniejszy skrawek srebrnej powłoki do zdrapania.

Travel Map™ Air World to pierwsza, przeźroczysta mapa do zdrapywania z ekskluzywnej kolekcji inspirujących prezentów 1DEA.ME. Dzięki oryginalnemu projektowi mapy, idealnie pasuje do każdego wnętrza. Przeźroczyste tło nadaje jej lekkości i przynosi niesamowity efekt wizualny. Wszystkie kraje, kontynenty i wyspy są pokryte najwyższej jakości srebrną warstwą do zdrapywania, która po usunięciu odkrywa wspaniałe, żywe kolory z tej unikalnej mapy.

 

Duży rozmiar mapy (96*60 cm) powoduje, że pasuje ona do przestronnych, nowoczesnych pomieszczeń, gdzie domownicy spędzają czas i mogą cieszyć się wspaniałym widokiem tej pięknej mapy.

Travel Map™ Air World to świetny pomysł na prezent dla osób, które wysoko cenią sobie piękne i unikalne produkty oraz nie boją się eksperymentować z przestrzenią w której mieszkają lub pracują. Mapa zainspiruje do aktywnego odkrywania świata i cieszenia się jego różnorodnością.

9. MAPA ZDRAPKA Travel Map™ Magnetic World

Kolekcjonujesz magnesy z podróży? My mamy dla Ciebie cały świat! Travel Map™ Magnetic World to zdrapywana mapa świata, dzięki której zachowasz historię swoich podróży w formie fantastycznej ozdoby na swojej lodówce. Umieść mapę świata na dowolnej metalowej powierzchni i zdrapuj złotą warstwę po każdej nowej podróży. Mapa z czasem będzie stawać się coraz bardziej kolorowa. Travel Map™ Magnetic World to świetny pomysł na niezwykły prezent dla znajomych lub rodziny, ale też edukacyjny gadżet dla dzieci. Mapy możesz używać również do przytrzymywania zdjęć lub notatek na lodówce. Zwyczajne magnesy są symbolem końca wspaniałej podróży, tymczasem magnetyczna mapa do zdrapywania to jej początek.

Będzie doskonałym prezentem dla każdego miłośnika podróży.

10. MAPA INTERAKTYWNA ŚWIAT Travel Map™ Kids Animals

mapka zdrapka dla dzieci

Travel Map™ Kids Animals to kolorowa mapa która na długo przyciągnie uwagę dziecka i zainspiruje do nauki geografii. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem zaznaczania miejsc, które odwiedziło dziecko oraz planowania z nim kolejnych wojaży. Rezultatem będzie piękna i kolorowa mapa podróży która ozdobi każdy dziecięcy pokój. Pamiętaj, marzenia stają się rzeczywistością, kiedy wypowiesz je na głos ? Zachęcamy rodziców do wspólnego odkrywania świata i nauki przez zabawę.

Oprócz interaktywnej mapy do zestawu dołączony jest zestaw kart z najciekawszymi zwierzętami świata i ciekawostkami na ich temat oraz trójwymiarowe naklejki ze zwierzętami do umieszczania na mapie. Na mapie znajduje się również miejsce na wpisanie imienia jej właściciela.

A do każdej mapy podróżnika mamy specjalną ramę!

Eleganckie, najwyższej jakości ramy aluminiowe do oprawienia map i plakatów do zdrapywania.

Ramy zostały pozbawione przedniej szyby abyś mógł zdrapywać mapę.

Każda rama wykonana z wysokiej jakości aluminium o odpowiednio dobranym profilu do rozmiaru mapy.

Każda mapa zapakowana jest w stylowo zaprojektowaną, kolorową tubę, która chroni mapę przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentów.

Życzymy udanych wakacji!